חזון וערכים של מספרת
TOMER BARDA

"אמנות היא לא מה שהאמן רואה, היא מה שהוא גורם לאחרים לראות."

החזון שלנו

לייצר לכל אישה, זמן איכות מדויק עם עצמה. בו תעבור שינוי משמעותי, מהקטן וטבעי ועד למהפך גדול. שינוי שיגרום לה להתרגש מעצמה ,לגלות את הייחודיות שלה וייתן לה את האומץ להגשים ולהשיג כל מטרה בחייה.

אנרגיות חדשות

חשוב לנו שהלקוחה תצא מפה בעננים, מלאת חיים וזוהר. שהזמן איתנו ימלא אותה באנרגיות טובות ועוצמתיות.

הלקוחות שלנו הן המנוע והדלק שלנו בחזרה, לקום לעשייה ויצירה כל בוקר מחדש.

הערכים שלנו

  • דיוק וחדשנות – להעניק ללקוחה מראה עכשווי, מעודכן ומרענן , תוך הקשבה לשינוי אותו היא רוצה לעבור ויחד עם התאמה למבנה הפנים ולאורח חייה. תומר ברדה וצוותו משמשים כסטייליסטים מומחים לעבודות השיער ומתמחים באיתור הגוון המדויק שיחמיא יחד עם סימטריות והתאמה למבנה הפנים והצוואר.

הנאה וחגיגה – אווירה נעימה

כיפית וקלילה, שמאפשרת ללקוחה להשתחרר, להרגיש בנוח ולהיות הכי היא עצמה, להתנתק מכל אירועי השגרה ולהנות ! ובכך לחגוג את השינוי ואת עצמה מחדש.

האומנות – רמת הניסיון

הידע והתשוקה שלנו לעולם עיצוב השיער והצבע, מאפשרים לנו לחולל וליצור מחדש תוצאות יוצאות דופן, להגיע לדיוקים ושילובי צבעים אותם הלקוחה לא דמיינה קודם ולהקדיש לכל יצירה כזו את מלואה תשומת הלב וההשקעה.

אמון ואבחון –

אבחון מקדים ושקיפות מלאה מול הלקוחה בנוגע למצב בריאות השיער שלה והתאמתו לתהליך כימי חדש. כשמדובר בתהליכים כימיים ועבודות שיער מורכבות הנוגעות גם לבריאות הקרקפת והשיער אנו לא ממהרים לעשות בכל מחיר, אלא קודם כל מאבחנים, בודקים, מבצעים טסט במידת הצורך וגם דואגים להדריך לגביי תחזוקה שוטפת בבית לאחר סיום החגיגה אצלינו.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות