החלקת שיער

תומר ברדה מעצב שיער בתל אביב, מראשית דרכו עבר השתלמויות וקורסים בכימיה, בעל ידע וניסיון מקצועי של מעל 20 שנה שנרכש בארץ ובחו"ל.

*אנו עומדים ופועלים לפי כל תקנות משרד הבריאות

מבצע מיוחד לחודש הקרוב 200 ₪ הנחה על כל סוגי ההחלקות

סוגי החלקות

אז על מה מעצב השיער שלכם מדבר כשהוא מזכיר החלקה יפנית, החלקה אורגנית או החלקת קרטין ומה ההבדל ביניהן?
אבל הכי חשוב, באיזו החלקת שיער כדאי לכם לבחור, כך שתתאים לשיער שלכם באופן ספציפי ותביא לתוצאה המוצלחת והבריאה ביותר?

החלקה אורגנית בשונה משאר ההחלקות היא החלקה על בסיס אורגני ולא כימי הכוללת חומרים כגון חומצות שומן, ויטמינים, מינרליים טבעיים, קראטין ואגוז שיאה, היא איננה מכילה פורמלין ואמוניה, החלקה זו מביאה איתה את האופציה להחליק את השיער מבלי לפגוע בו, בעת ביצוע ההחלקה אין צורך להתמודד עם עשן, ריח לא נעים ואדים רעילים.
ההחלקה האורגנית מניבה תוצאות מדהימות לכל סוגי השיער בין אם הוא פגום, צבוע, מקורזל ומסולסל.
למעשה אחד היתרונות המדהימים של ההחלקה הזו היא האפשרות שלה להעניק לשיערך מראה טבעי בריא ויפה יותר ואף לתת לו אפקט של שיקום.
אז כיצד תוכלי לזהות האם שיערך מתאים להחלקה האורגנית?
בהגיעתם של לקוחותנו למספרה בראש ובראשונה עלינו לאבחן את השיער על מנת לראות האם הוא מתאים לעבור החלקה אורגנית, נכון אומנם ההחלקה מתאימה לכל סוגי השיער, אך עם זאת קיימים מצבים שלא מאפשרים את ביצוע ההחלקה ועשייתה יכולה אף להזיק לשיערך לדוגמא שיער שעבר הבהרה אינטנסיבית, שיער פגום, שבור
ופגוע, במקרים מהסוג הזה אנו ממליצים על התחלת הליך שיקומי לשיער הכולל שימוש במוצרי שיער כגון: שמפו,מסכות,אמפולות,וחומרים מיוחדים כגון olaplex הבונים מחדש את השיערה ומשאירים אותה חזקה, רק לאחר תהליך שיקומי אינטנסיבי זה ההחלקה יכולה להתבצע ללא חשש ובקפדנות.

איך ההחלקה מתבצעת?
ראשית,מתחילים בחפיפה יסודית של השיער, ייבוש מלא ובשלב הבא נבצע את החדרת נוזל חומר ההחלקה אל השיער באמצעות מריחתו לכל אורכו של השיער .
לאחר 45 דק' שכל חומר ההחלקה חדר אל השיערה מבצעים ייבוש מלא של השיער הכולל פן חלק.
השלב האחרון כולל חלוקה של השיער כאשר בכל פעם עוברים באמצעות המחליק על חתיכות קטנות של השיער באופן יסודי, כאשר סיימנו להחליק את כל חתיכות השיער, הרי לכן התוצאה המושלמת!

לפרטים נוספים

קראטין הוא חומר חלבוני הקיים בשיער ושומר על שלמותו, על הרכות והברק שלו.
הקראטין בונה את סיב השיערה ואחראי על הלחות וגמישות השיער, תפקידה של החלקת קראטין הינו להעשיר את השיער בחלבון, לחדור אל הסדקים הקיימים בשיער הפגום ולצפות אותם בקראטין מחדש.
החלקת קראטין נועדה לשקם שיער יבש/פגום/מפוצל שאיבד קראטין משכבת הקורטקס כתוצאה מפעולות כימיות שהשיער עבר כגון: צביעת השיער עם חומרי הבהרה,החלקות כימיות,גוונים,פסים וכד'.
ברוב המקרים שיער טבעי אינו מתאים לעבור החלקת קראטין שכן החלקה זו נועדה לשקם שיער פגום ע"י יצירת מעטפת לשיערה תוך חיזוק המבנה שלה והחלקתה.
יש לציין כי החלקה זו איננה לטווח הרחוק ומספקת פתרון זמני וקצר שכן יש לחדש אותה לאחר תקופה של 3-4 חודשים.
תחזוק – כמובן שלאחר ההחלקה על מנת לשמר את ההחלקה עלינו לתחזק את השיער ולחפוף עם שמפו ללא מלחים.
טיפול קראטין- מעבר להחלקת קראטין ישנו טיפול קראטין, אותו אנו מבצעים אצלנו במספרה אך תהליך הטיפול מתבצע ללא שימוש במחליק כלל, טיפול קראטין מביא יותר את האפקט של שיקום השיער באופן מסיבי מאשר החלקתו.

אם גם לך נמאס להתעסק עם הפן בכל בוקר ולהתמודד עם תחושת התסכול שהשיער לא לטעמך זו בדיוק ההחלקה בשבילך!
החלקה יפנית מביאה איתה את האפשרות שלך להנות משיער חלק מבריק ובריא לאורך זמן מבלי שום מאמץ מצידך, השיער באופן תמידי נראה כאילו בזה הרגע יצאת מהמספרה עם פן מושקע מאד!  אז את בטח שואלת את עצמך מה עומד מאחורי ההחלקה הזו, איך אדע האם היא מתאימה לי וכיצד היא מתבצעת?

לפני הכל תהיי רגועה ובטוחה כי הגעת למקום הנכון!

אצלנו במסגרת ההחלקה נעשה שימוש במוצרים איכותיים המוכרים בכל רחבי העולם כמותגי החלקות שיער וכמובן אופן ביצוע ההחלקה המבוסס על הידע והנסיון שצברנו במשך השנים.
ההחלקה היפנית מכילה חומרים החודרים לשיערה, משנים את המבנה הכימי שלה וכך בעצם מאפשרים את יישור השיערה
והחלקתה, ההחלקה היפנית מכילה חומרים התורמים לחיזוק סיב השיערה מאפשרים ירידה בנפח השיער ומעניקה לו מראה אחיד, טבעי ומלא חיים!
ההחלקה מתאימה גם לכאלו שהן בעלות שיער טבעי לגמרי אך גם לאלו ששיערן צבוע, לבעלות שיער עם גוונים/פסים יש לאבחן את השיערה טרם ביצוע ההחלקה על מנת לבדוק מהי רמת ההבהרה בשיער-האם היא דרגה נמוכה או שמא גבוה.
כמובן שלאלו בעלות הבהרה בדרגות הנמוכות קיימים סיכויים יותר גבוהים לביצוע ההחלקה שכן הבהרה היא תהליך כימי בדומה להחלקה היפנית המבצעת תהליכים כימיים בשיער.
תחזוק ההחלקה היפנית מרגע ביצוע ההחלקה על הלקוחה להיות קשובה להוראות שיינתנו לה על ידנו על מנת לשמר את ההחלקה בצורה הנכונה והטובה ביותר .
ראשית על הלקוחה לא לחפוף את השיער במשך שלושה ימים בצאתה מהמספרה, שנית עליה להימנע מאסיפת השיער באמצעות גומייה, קליפסים וסיכות למינהם כמו כן להימנע מחפיפת שיער בשמפו עם ריכוז מלחים גבוה, העדיפות הינה לחפיפה עם שמפו מיוחד ללא מלחים. וכן מוצרי שיער שמותאמים להחלקה ספציפית.

instgarm

שימו לב!

אנו נתקלים במקרים של נשים שעוברות החלקות שיער שלא מבוצעות באופן מקצועי עם שימוש בחומרים מסוכנים ע"י מעצבי שיער לא מנוסים ועל כן נגרם להן נזק בלתי הפיך לשיער.

נשים שמגיעות למספרה שלנו לתיקון נזקי ההחלקה,מגיעות לצוות מקצועי בעל נסיון רב בכל בכל סוגי ההחלקות ועבר הכשרה מקצועית.

לפגישת ייעוץ בשיחת וידאו חינם

השאירו פרטים

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות